Máme rádi zvířata

Právě z toho důvodu jsme letos, po dlouhé době, zvolili jako cíl našeho výletu ZOO v Ostravě. Společně s rodiči, prarodiči a batůžky plnými zásob, jsme se moc těšili nejen na zvířecí obyvatele, ale taky na možnost vyřádit se na průlezkách a hřištích. Moc děkujeme všem dospělým “účastníkům zájezdu” za dobrou náladu a chuť strávit den trochu jinak.

Autorka příspěvku: Miroslava Szmeková

  

Přidáno 22. 6. 2026, autor: Iveta Woclawková