Spolupráce s okolními školami

Své zkušenosti sdílíme a obohacujeme prostřednictvím úzké spolupráce se školami z blízkého okolí. V současnosti máme uzavřená memoranda o spolupráci se čtyřmi z nich: se Základní školou a mateřskou školou Milíkov, p.o., se Základní školou a mateřskou školou s polským jazykem vyučovacím Bukovec, p.o., se Základní školou a mateřskou školou Písek, p.o. a se Základní školou a Mateřskou školou Písečná. p.o.

V rámci spolupráce každoročně realizujeme jazykové, přírodovědné a tvořivé dílny, kde si žáci spolupracujících škol osvojují pravidla týmové spolupráce.

Jazykové dílny se Základní školou a mateřskou školou Milíkov, p.o.

Jazykové dílny Základní školou a mateřskou školou s polským jazykem vyučovacím Bukovec, p.o.

Přírodovědné dílny se Základní školou a Mateřskou školou Písečná. p.o.

Tvořivé dílny se Základní školou a mateřskou školou Písek, p.o

Přidáno 27. 3. 2023, autor: Lucie Lukačková