Oslava Dne matek na edukačním hřišti za školou

Den matek je významným svátkem a měl by být oslaven tak, jak si maminky zaslouží - s láskou, úctou a společným radováním. A právě takovou oslavu si připravila naše škola na edukačním hřišti. 

Děti mateřské školy a žáci základní školy se připravili s pečlivostí a nadšením, aby tento den udělali nezapomenutelným. Přišli s písničkami, tancem a básničkami, které byly plné emocí a vděčnosti. Po krátkém programu děti předaly svým maminkám drobné dárečky, které samy vyrobily ve škole. Ty symbolizovaly to nejlepší, co mohly děti svým maminkám dát - kousek ze svého srdce.

Na závěr si všichni mohli pochutnat na lahodné vaječině připravené rodičovským sdružením. Díky teplému počasí se z akce stala milá a přátelská událost, která poskytla všem zúčastněným i prostor pro společné posezení a povídání.

Děkujeme všem, kteří se aktivně podíleli na přípravě této akce.

 

Přidáno 6. 5. 2024, autor: Lucie Lukačková