Jablunkovský džbánek 2023 - slavnostní předávání cen

Po loňském úspěchu v tradiční výtvarné soutěži pořádané Muzeem Trojmezí v Jablunkově, se i letošní 21. ročník s podtitulem Putování po Těšínsku, zapíše do dějin naší školy. Ocenění se dočkalo hned 8 prací, což je velmi krásný výsledek. 21. listopadu doprovodila děti na slavnostní předávání cen p. vychovatelka Bíliková, která si odvezla zpět do školy kromě dětí i putovní Jablunkovský džbánek, který se tak na další rok umístí zpět na čestné místo ve sborovně naší školy. Všem zúčastněným dětem děkujeme za jejich píli, snahu a reprezentaci naší školy.

 

 

Děti zhotovovaly výrobek, který znázorňuje jejich oblíbené místo, pamětihodnost, událost či tradici vyskytující se na území Těšínského Slezska.

Naši školu reprezentovaly tyto práce a jejich autoři:

                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

Přidáno 7. 11. 2023, autor: Iveta Woclawková