Soutěž Finále zdravé 5 - podpořte naše soutěžící v hlasování do 9. 5. 2024

 

V letošním roce se za naši školní družinu do 12. ročníku celorepublikové kulinářské soutěže Finále zdravé 5 přihlásily 4 týmy, které se snažily splnit zadání soutěže:

PŘIPRAVTE ORIGINÁLNÍ VYVÁŽENOU SVAČINU DO ŠKOLY

Děti měly v receptu využít všechny nakoupené suroviny a neplýtvat, tedy nemít potravinové přebytky. Jeden tým (3 děti) by se měl vejít do celkové částky 200 Kč za suroviny (pro 3 porce). Připojen měl být i příběh, který se s receptem pojí (proč jste zvolili tento recept, komu jste ho věnovali apod.). 

Ve veřejném hlasování je možné přidělit zvolenému týmu pouze jeden hlas za den (z jedné emailové adresy). Veřejnost v hlasování zvolí 1 postupující tým z každé kategorie, který obdrží největší počet hlasů. Další dva postupující týmy z každé kategorie budou vybrány odbornou porotou. Hlasovat je možné do 9.5. 2024.

Představujeme naše soutěžící z kategorie 1. a 2. tř. Hlasovat pro ně můžete kliknutím a výběrem ZDE:

Představujeme naše soutěžící z kategorie 3. - 5. tř. Hlasovat pro ně můžete kliknutím a výběrem ZDE:

 

 

 

                                                                                       

Přidáno 6. 5. 2024, autor: Iveta Woclawková