Soutěž školní jídelny

Soutěž, která ve školní jídelně provázela naše žáky během února, dospěla do svého zdrárného konce. S nápadem, oživit běžnou konzumaci oběda soutěží a tím děti přimět k ochutnávce zeleninových salátů a celkovému řádnému snězení porce oběda, přišly paní kuchařky. Během průběhu soutěže a při jejím závěru jsme museli konstatovat, že děti byly vskutku motivovány a snažily se více než obvykle. Snad se jejich návyky promítnou i v dalších měsích a zaznamenáte je u oběda i u Vás doma.

Všichni účastníci soutěže byli odměněni účastnickými listy s jedlými medailemi a 6 dětí s nějvětším počtem bodů si odneslo hrnečky s želé bonbony. Navíc byl paní kuchařkami oceněn i Kevin Sikora, který získal mimořádné ocenění "Strávník sympaťák", které si zasloužil za svou přirozenou upřímnou chuť a potřebu dennně paní kuchařky za každé jídlo pochválit a rád si došel pro přídavek. Proto právě jemu byla udělena možnost, vybrat jídlo dle svého přání. Budeme se těšit, co nám asi z nabídky menu vybere :)

Přidáno 14. 3. 2023, autor: J4W Admin