Slavnostní přivítání prvňáčků a zahájení nového školního roku 2023/24

Začátek školního roku je jistě velkou událostí. Říká se, že pro ty, kteří branou školy procházejí v roli školáků úplně poprvé, bývá tento den nezapomenutelný. Není divu. Chvíle, kdy se dítě stává žákem a odstartuje tak svou novou životní etapu je jistě významným milníkem v životě člověka.

Přivítání z úst paní ředitelky Mgr. Lucie Lukačkové si vyslechlo 4. září 2023 osm prvňáčků se svými rodiči a s ostatními žáky naší školy. Milými hosty této události byla paní starostka Monika Czepczorová, která dětem předala dárky a spolu s panem předsedou SRPŠ Markem Waszutem všem dětem popřáli mnoho úspěchů.

V tomto školním roce bude naši školu navštěvovat celkem 50 dětí. Všem dětem přejeme v novém školním roce spoustu krásných zážitků, radosti a také trpělivosti a pocit pohody v rodinném prostředí naší školy.

Přidáno 4. 9. 2023, autor: Iveta Woclawková